بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» اوج هیجان در شهربازی مشهد

اوج هیجان در شهربازی مشهد

آشنایی با شهربازی مشهد


شهربازی مشهد یکی از محبوب ترین تفریحات این شهر است که در پارک ملت واقع شده و روزانه مورد توجه گردشگران زیادی قرار می گیرد. این مکان پرطرفدار وسعت زیادی داشته و به همین سبب وسایل متنوع و پیشرفته ای را در خود جای داده است. این شهربازی وسیع برای هر سنی سرگرمی دارد و حتی بزرگسالان هم می توانند از تفریح در این مکان نهایت لذت را ببرند. شهربازی مهیج مشهد در سال 1351 با وسعت حدود 30 هزار مترمربع در بوستان ملت مشهد تاسیس شد و به عنوان نخستین شهربازی مشهد شناخته شد و در مدت کوتاهی مورد توجه مردم بومی مشهد و گردشگرانی که همراه با تور مشهد lahzeakhar به این شهر سفر کرده بودند قرار گرفت. این مکان دارای گواهی استانداردهای بین المللی بوده و به همین خاطر می توانید با امنیت خاطر به تفریح در آن بپردازید. 

بخش های مختلف شهربازی مشهد


این پارک هیجان انگیز دارای 3 بخش مجزای بازی های هیجانی، بازی های کودکان و بخش خانوادگی می باشد.

بازی های هیجانی: در این قسمت تعداد بسیار زیادی بازی های نشاط آور و البته مهیج وجود دارد که عبارتند از: اسکای فلایر، اسکیت بورد، ترن هوایی، آکروجت فضایی، تاپ گردان، تاپ اسپین، کشتی دوبل، سورتمه، گردباد و صندلی فضایی.

بازی های کودکان: از جمله بازی هایی که برای کودکان در این مجموعه در نظر گرفته شده می توان به آفتاب مهتاب، جامپینگ، شاتل باس، مری گوراند و موتور کراس اشاره کرد.بازی های خانوادگی: این بخش هم سبب محبوبیت دوچندان این شهربازی گشته زیرا بزرگسالان هم می توانند در کنار کودکان خود ساعات مفرحی را سپری کنند. فانفار، ماشین برقی و کشتی صبا از محبوب ترین بازی های این بخش است که البته لازم به ذکر است بگوییم فانفار یا چرخ و فلک مجموعه بزرگترین چرخ و فلک خاورمیانه شناخته می شود و مورد توجه بسیاری از گردشگران Mashhad Tours‎ قرار دارد. دیگر بخش های تفریحی این پارک عبارتند از:

-باشگاه صخره نوردی

-تونل وحشت

-سقوط آزاد

-دنیای حیوانات


امکانات شهربازی مشهد


در این مکان امکانات خوبی همچون فودکورت، بوفه، اتاق نگه داری از کودکان، اورژانس و سرویس بهداشتی نیز وجود دارد. 
بلیط شهربازی مشهد


در سال 98 طرح هایی وجود داشت که بازدیدکنندگان می توانستند با پرداخت حدود 100 هزار تومان در باشگاه مشتریان عضو شوند و تا پایان سال به صورت رایگان از لوازم شهربازی استفاده کنند. همچنین آن ها می توانستند با پرداخت حدود 50 هزار تومان برای اعضای درجه یک خانواده هایشان آن ها را به باشگاه مشتریان اضافه کنند و آن ها نیز به صورت رایگان از وسایل بهره مند شوند. 

اما اگر بخواهید تنها یک بار از این مکان شورانگیز بازدید کنید باید برای هر یک از بازی های مدنظرتان مبلغ جداگانه پرداخت کنید. ساعات کار شهربازی مشهد 16 الی 1 بامداد می باشد. بازدید از این پارک سفر به مشهد را برای شما خاطره ساز می کند.  


آدرس شهربازی مشهد


مشهد/ بزرگراه وکیل آباد/ بلوار امامتبازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   بهترین سوغاتی های شیراز   |   روانشناس ایرانی در لندن  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


ارتقاء سریع سایت در گوگل با ثبت لینک در 200،000 پست ارتقاء سریع سایت در گوگل با ثبت لینک در 200،000 پست مشاهده